Brezplačen vzorec Dolce & Gabanna The One Pour Homme
Dolce & Gabanna The One Pour Homme Eau de Parfum
Darilo Douglas Collection Lipstick
Ob nakupu izdelkov na douglas.si v znesku nad 30 € za darilo prejmete Douglas Collection šminko za ustnice. *Slika je simbolična.
Na voljo. Dostava: 2 do 5 delovnih dni
Brezplačna dostava za naročila nad 49 €
Cena se nanaša na prodajo preko interneta. Fotografija izdelka morda ne bo v celoti ustrezala dejanskemu izgledu in vsebini izdelka. V primeru tehničnih napak, Douglas ne prevzema odgovornosti za točnost prikazanih cen in fotografij.
Uporabljajte samo v skladu z navodili. Izogibajte se stiku z očmi. Če pride do draženja, prenehajte z uporabo. Hranite izven dosega otrok.
Ocene strank (0)
Douglas ne jamči, da oceno izdelka ali storitve napiše stranka, ki je kupila in uporabljala izdelek.
Ocena strank za "Eight Hour® Cream Intensive Moisturizing Hand Treatment"
Napišite mnenje
Evalvacije bodo objavljene po preverjanju.
Naše prednosti
Hiter nakup
Shranite svoje uporabniške podatke in nastavitve
Vpogled v vaša naročila, vključno s podatki o pošiljki
Upravljajte z naročnino na Newsletter
Varno plačilo s šifriranjem SSL
https://www.douglas.si/p/elizabeth-arden-eight-hour-cream-intensive-moisturizing-hand-treatment-ea196n440EA196N440Eight Hour® Cream Intensive Moisturizing Hand Treatmenthttps://media.douglas.si/media/image/0d/60/9b/EA196N440.jpg28.9928.99EURInStockTelo/Nega rok/Kreme za roke<p>Popularna in večkrat nagrajena krema za roke s hitro vpijajočo formulo, ki naredi kožo mehko in gladko, brez da bi puščala mastne sledi. </p>
<p> </p>
<p>Ta nemastna krema zaščiti kožo do osem ur ter neguje suho in zelo suho kožo rok, ki je izpostavljena vremenskim vplivom.</p>Elizabeth ArdenEUR00add-to-cart386.50 EUR * /1 l75,ml75ml000Krema za rokeEight Hour® Cream