Maison Margiela Autumn Vibes Eau de Toilette Toaletna voda
Replica
Ob nakupu izdelkov Maison Margiela Replica v znesku nad 90 € za darilo prejmete Maison Margiela Shopping Bag.
- Številka izdelka: LC812500
Doživite občutek popolne sreče v gozdu, ko se listje dreves obarva v odtenke zlate. Uniseks toaletna voda Maison Margiela REPLICA Autumn Vibes je dišavna interpretacija sprehoda po barviti jesenski naravi, ki je kot ustvarjena za druženje.
Uživajte v zlitju z naravo že od prvega trenutka. Takoj vas bodo prevzele začimbne esence rožnatega popra, koriandra in kardamoma. Njihov preplet z notami maha, cedrovino in balzamičnimi toni jelke vas bo spremljal celoten čas dolgotrajnega izzvenevanja.
| področje uporabe: | lasje, telo, vrat |
| Vrsta izdelka: | pršilo |
| vrsta vonja: | oleseneli |
| zgornje note: | kardamom, poper |
| bazne note: | Cedrov les, Jelka, mahovit |
| srednje note: | muškatni orešček, olibanum, seme korenja |
| darilo za: | Velika noč |
Ker se parfum na vlažni koži ohrani dlje, dišavo nanesite
takoj po prhanju ali kopanju in preden se oblečete. Dišavo nanašajte na pulzne točke, da se bo bolje širila in bo njen učinek še bolj zapeljiv. Napršite jo z razdalje najmanj 15–20 centimetrov od mesta nanosa. Za boljšo razporeditev dišavo razpršite v zrak, nato pa se sprehodite skozi dišečo meglico. Preden preverite njen vonj, počakajte, da se na koži posuši. Drgnjenje kože po nanosu parfuma uniči vez med molekulami in spremeni njegov vonj.
947875 26 - INGREDIENTS: ALCOHOL • PARFUM / FRAGRANCE • AQUA / WATER / EAU • DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE •
LINALOOL • LIMONENE • TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE • GERANIOL • CITRAL • FARNESOL • CI 14700 / RED 4 • CI 60730 / EXT. VIOLET 2 (F.I.L. T287960/1).
MAISON MARGIELA PARFUMS
14, rue Royale - 75008 Paris France
reception.croatia@loreal.com
POZOR: VNETLJIVO, DOKLER SE NE POSUŠI. HRANITI STRAN OD OGNJA IN TOPLOTE. IZOGIBATI SE PRŠENJU PROTI OČEM.