Cena se nanaša na prodajo preko interneta. Fotografija izdelka morda ne bo v celoti ustrezala dejanskemu izgledu in vsebini izdelka. V primeru tehničnih napak, Douglas ne prevzema odgovornosti za točnost prikazanih cen in fotografij.
Morphe M242 Slanted Cream & Liquid Bronzer Brush z gostimi, prožnimi ščetinami, ki omogočajo natančen nanos izdelka in ga enakomerno porazdelijo. Rezultat? Nežno oblikovani učinki. Tapkajte čopič vzdolž čela, ličnic in čeljusti, da ustvarite želeno barvo, nato pa ga povlecite za zabrisovanje.
Uporaba
Če čopič pogosto uporabljate, priporočamo, da ga redno čistite. Čiščenje vašega čopiča pomaga podaljšati njegovo življenjsko dobo, hkrati pa poskrbite za zdravo kožo.
Postopek čiščenja:
- ščetine navlažite s toplo vodo in majhno količino blagega mila ali čistila za čopiče
- nežno vrtite ščetine po dlani
- sperite ščetine in ponavljajte, dokler ni voda bistra
- z roko ali brisačo nežno iztisnite odvečno vlago
- oblikujte ščetine, nato pa čopič položite ravno ali na glavo, da se posuši na zraku
- po potrebi očistite ročaj in obroč tako, da ju obrišete z mehko, suho krpo.
POZOR: Da ne bi ogrozili konstrukcije čopiča, ne uporabljajte vroče vode, ne zmočite ročaja ali potopite čopič v vodo ali čistilo.
Priporočila
Informacije o Proizvajalcu
P&R Consultancy LTD 152, OFFICE 9, NAXXAR ROAD SGN9030 MALTA
Odpoklic proizvoda iz varnostnih razlogov
info@pandrconsultancy.co.uk
Ocene strank (0)
Douglas ne jamči, da oceno izdelka ali storitve napiše stranka, ki je kupila in uporabljala izdelek.
Ocena strank za "M242 Slanted Cream & Liquid Bronzer Brush"
Napišite mnenje
Evalvacije bodo objavljene po preverjanju.
Naše prednosti
Hiter nakup
Shranite svoje uporabniške podatke in nastavitve
Vpogled v vaša naročila, vključno s podatki o pošiljki
Upravljajte z naročnino na Newsletter
Varno plačilo s šifriranjem SSL
https://www.douglas.si/p/morphe-m242-slanted-cream-liquid-bronzer-brush-mor62505MOR62505M242 Slanted Cream & Liquid Bronzer Brushhttps://media.douglas.si/media/image/fd/46/ca/0192608262505.jpg16.9916.99EUROutOfStockLičila/Čopiči za ličenje/Čopiči za puder<p>Morphe M242 Slanted Cream & Liquid Bronzer Brush z gostimi, prožnimi ščetinami, ki omogočajo natančen nanos izdelka in ga enakomerno porazdelijo. Rezultat? Nežno oblikovani učinki. Tapkajte čopič vzdolž čela, ličnic in čeljusti, da ustvarite želeno barvo, nato pa ga povlecite za zabrisovanje.</p>MorpheEUR00https://media.douglas.si/media/image/3f/38/4d/0192608262505_1.jpgadd-to-cart16.99 EUR * /1 kos1,kos1kos000Čopič za obraz